DLACZEGO moje usługi

Pofesjonalizm

Do każdego powierzonego mi zadania podchodzę indywidualnie, wykorzystując w nim cały mój warsztat i doświadczenie. Jestem specjalistą z branży, który wielu klientom dał się poznać jako terminowy i solidny partner.

Doświadczenie

Wizualizacjami zajmuję się od 1997 roku, z wykształcenia jestem architektem. Dzięki temu umiejętnie łączę w moich pracach bardzo szeroką wiedzę z zakresu technicznego oraz lata praktyki.

Zaangażowanie

Tworzenie wizualizacji nadal jest dla mnie pasjonujące, a każde kolejne zlecenie staram się zobaczyć oczami klienta. W każdym zleceniu znajduję pozytywne strony prezentowanego projektu, szukam lepszym rozwiązań i dopracowuję je pod każdym kątem.

Terminowość

Szanuję moich klientów, współpracuję z nimi na każdym kroku i doskonalę zdaję sobie sprawę z tego, jak jedno opóźnienie może wpłynąć na powodzenie całego, często opiewającego na ogromne sumy, projektu. Terminowość to żelazna zasada mojej pracy.

Stabilność

Działam nieprzerwanie od prawie 20 lat i nie zapowiada się na to, że w najbliższym czasie przestanę. Moi klienci często proszą o zmiany po kilku latach i daję im taką możliwość - nadal przechowuję pliki z projektami sprzed 10 lat.